0
0

پکیج های آموزشی- قوانین

339 بازدید

معرفی پکیج ها

در این بخش قوانینی در مورد پکیج های آموزشی و نکاتی در مورد عدم سوء استفاده از پکیج های آموزشی و نحوه ی استفاده کدهای تخفیف توسط مدیر آکادمی بیان شده است.

 

 

پکیج های آموزشی ما شامل پکیج های سیاه قلم، طراحی پایه، طراحی تخصصی چهره، مداد رنگی، طراحی منظره، طراحی تابلو و سایر پکیج های آموزشی است. شما می توانید توضیحات کامل در رابطه با این پکیج ها را در سایت مشاهده کنید. محصولات ما به طور کامل معرفی شده اند تا شما بتوانید آگاهانه محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید. تکنیک ها، تعداد جلسات آموزشی، اساتید، فیلم های آموزشی و حتی سر فصل های آموزشی مشخص شده اند.

دوستان از شما خواهشمندیم که از این پکیج های آموزشی استفاده سو نداشته باشید. کپی برداری و تکثیر این پکیج ها غیر قانونی و غیر اخلاقی است. هدف ما آموزش هنر جویان به بهترین شکل ممکن است. ما برای تهیه این آموزشات وقت و هزینه صرف کردیم و متقابلا از شما انتظار داریم که روند قانونی را برای تهیه این پکیج ها و آموزشات انتخاب کنید. البته ما آموزشات رایگان زیادی داریم که با آنها آناها خواهید شد. همچنین کد های تخفیف در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

درصورت باز نشدن DVD های ارسالی یا مشکل در پخش آنها، حتما با کد های تخفیف ما تماس بگیرید. تیم پشتیبانی ما همواره آماده پاسخ به سوالات شما و رفع مشکلات به وجود آمده است.

آموزش بهترین سرمایه گذاری است. بهترین سرمایه گذاری این است که دانش و مهارت خود را افزایش دهیم. برای بدست آوردن هر دانش و مهارتی باید بها و هزینه آنرا چه زمانی و چه مالی پرداخت کنید. کل مطالب با فیلم های کوتاه قابل یاد گیری نیست. ما این هزینه ها را پرداخت کردیم دانشمان را افزایش دادیم و با افتخار آنرا بیان می کنیم. شما هم باید برای ارتقای خود هزینه مالی و زمانی پرداخت کنید. آسان، سریع و کم هزینه بودن یک راه و یا روش دلیل خوبی برای انتخاب نیست.

ممنون از حسن انتخاب شما

آکادمی پرشین آرت پدیا

پکیج های خود آموز

تماس با ما

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://partpedia.org/?p=2566
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
Avatar
fatemehshahi
مطالب بیشتر

نظرات

0 نظر در مورد پکیج های آموزشی- قوانین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.