0
0

قوانین و مقرارت  همکاری با مدرسین

قوانین و مقرارت  همکاری با مدرسین

لوگوی آکادمی-قوانین و مقرارت  همکاری با مدرسین-نسبت های مالی

در این قسمت قوانین و مقرارت  همکاری با مدرسین و نحوه قرارداد همکاری با آنها و همچین درصد های مالی که به هر یک تعلق می گیرد توضح داده شده است. از همکاران عزیز خواهشمندیم این قسمت را با دقت مطالعه کنند.

 

نحوه ی همکاری با مدرسین:

 

افراد تواند در زمینه های مختلف هنری می توانند با آکادمی هنری پرشین ارت پدیا همکاری داشته باشند. ( هنر تجسمی، انیمیشن، طراحی دوخت و مد و همچنین سایر گرایش های هنرهای بصری). امکاناتی متعددی جهت تدریس آنلاین به صورت حرفه ای  در سایت ما وجود دارد. امکان فروش ویدیوهای آموزشی به صورت پکیج های خودآموز فراهم شده است. همچنین این خود زمینه ای برای همکاری های آینده در زمینه های مختلف شغلی در گرایش های مختلف نیز خواهد بود.

لازم به ذکر است که تبلیغات مرتبط با جذب هنرجو برای دوره های مرتبط با هر مدرس به صلاحدید موسسه و با هزینه ی موسسه اجرا می گردد. اینکه چگونه کلاس آموزشی را بازاریابی کنیم و بازاریابی و تبلیغات آموزشگاه بر عهده موسسه است.

 

قوانین و مقرارت  همکاری با مدرسین:

 

ارسال سرفصل های آموزشی هر ترم و پکیج خودآموز بایستی توسط مدرس برای موسسه صورت پذیرد.

همکاری در دو ماه اول(دو ترم یک ماهه) به صورت آزمایشی است. در صورت کسب رضایت 70 درصدی از هنرجویان همکاری ادامه می یابد.( رضایت از شیوه تدریس، پاسخگویی مدرس و اخلاق حرفه ای). تسویه حساب اولیه مدرس پس از این مرحله صورت می پذیرد. در غیر این صورت احتمال بازگشت مبلغ هنرجویان در صورت صلاحدید موسسه وجود دارد.(عدم رضایت هنرجویان دوره های آنلاین)، مدرس حق اعتراض را از خود صلب می نماید.

نظر سنجی از هنرجویان به صورت دوره ای انجام می پذیرد. کسب رضایت بالای 70 درصد در هر دوره ی 3 ماهه برای ادامه همکاری ضروری می باشد.

 

نسبت های مالی:

درصد مدرس از دورهای آنلاین 70 درصد مبلغ دریافتی ما از هنرجویان می باشد و 30 درصد سهم موسسه برای هر مبلغی می باشد.

درصد دریافتی ما از پکیج های خودآموز 70 درصد مبلغ فروش دانلودی پکیج(به جز هزینه های مرتبط با پست و ارسال و بسته نبدی) می باشد.

فرمت ویدیوهای ارسالی:

حداقل 3 ویدیوی کوتاه آموزشی با فرمت گفته شده توسط مدرس بر اسا سرفصل دوره ی مد نظر مدرس، تدریس گردد و به همراه درخواست اولیه و مدارک احراز هویت(تصویر کارت ملی و شناسنامه) برای ما ارسال گردد.

ویدیوهای کوتاه اولیه و همچنین تمامی ویدیو های  دوره های آنلاین و پکیج ها به فایل های کوناه حداکثر 10 الی 15 دقیقه ای تقسیم گردد. ویدوی های با زمان کمتر بلامانع است.

در حال حاضر ارسال ویدیو های آموزشی مدرسین برای ما به صورت ارسال پستی یا تلگرمی می باشد.

فرمت ویدوها Mp4 بوده و حتی المقدور کاهش حجم قالب قبول توسط نرم افزار های مرتبط با ویرایش فیلم توسط مدرس صورت پذیرد

ذکر عنوان موسسه پرشین آرت پدیا در ایتدای هر ویدیو به همراه معرفی مدرس الزامی هست.

پیشنهاد می کنیم مدرس هایی که با ما همکار شدند هر ماه ویدیو های تبلیفاتی رایگانی هم به صورت کوتاه از خودشون و دوره هاشون و یا آموزش های رایگانشون ضبط کنند و به عنوان تبلیفیات در اختیار ما قرار بدهند

موارد مرتبط

مقررات کلاس های مجازی برای هنر جویان

قوانین و مقررات

تماس با ما

در واتساپ از ما بپرس