0
0

سوالات متداول

سوالات متداول

لوگوی آکادمی-سوالات متداول-طراحی

در این بخش سوالات متداول گرد آورده شد که اکثر هنرجویان این سوالات را در باره ی آموزش و منابع آموزشی در طراحی دارند سعی کردیم جواب کامل و قابل قبولی ارائه کنیم

 

آیا این دوره های برای کسانی که تا به طراحی یا نقاشی نکرده اند مناسب است؟؟

 

بله، در این دوره ها از طراحی پایه تا پیشرفته(حتی کشیدن خط ها و اشکال و …)، آموزش داده می شود; بنابراین، این پکیج ها و دوره ها مطابق با سرفصل های مخصوص سطح خاصی است.(برای افراد مبتدی از طراحی پایه شروع می شود). در هر دوره، سطح بالایی از تدریس( از میانه های دوره یا پکیج ها)وجود دارد. برای هنرجویانی که به سطوح بالاتر نیاز دارند و یا تمایل به تدریس در آینده دارند; همچنین برای کسانی که فکر می کنند در دوره دانشگاهی هنر به خوبی آن مباحث برای آنها تدریس نگردیده است.

 

برای شرکت در این دوره ها محدوده سنی خاصی وجود دارد؟

 

خیر هیچ محدوده ی سنی خاصی برای مباحث ارائه شده وجود ندارد; اما پیشنهاد می گردد حداقل سن لازم برای این آموزش ها از دوره نوجوانی به بعد باشد.

آیا این دورها برای کسانی که به صورت حرفه ای کار هنری می کنند و یا تحصیلات دانشگاهی هنری در مقاطع بالای دانشگاهی دارند نیز مناسب است؟

بله. در واقع بسیار هم مناسب هست.  اکثر این مباحث با استناد بر دوره و با ارجاع به کتاب های دانشگاهی تدریس می گردد. در واقع این دوره ها بسیار بسیار برای کسانی که تمایل به ادامه تحصیل در رشته های هنری دارند مناسب می باشد.

 

آیا برای نتایج حاصل از این آموزشات، تضمینی از طرف شما وجود داد؟؟

 

ما معتقدیم تضمین دادن برای دوره هایی که همه چیز به حرکت از جانب هنرجو و هنرآموز وابسته است امری بی معنا است. اما می توانیم به شما این اطمینان را بدهیم که در صورت انجام تمرینات مناسب به صورت فصل به فصل و به ترتیب هر جلسه در این دوره امکان ندارد نتیجه ی مناسب برایتان حاصل نشود.

 

چرا آموزش باید از طریق سایت صورت پذیرد؟آیا اینستاگرام و تلگرام و واتساپ و غیره برای آموزش مناسب نیستند؟؟

با توجه به حجم بالای مباحث تدریس شده توسط ما و رو به رشد بودن دائمی مجموعه ی ما سایت بهترین و امن ترین بستر مناسب برای هنرجویان ما می باشد. ما وابسته به شبکه های اجتماعی نیستیم; اما به این معنی نیست که هیچ فعالیتی در آنها نداریم. مطلب مهم دیگر اینکه سایت ما همواره  امکانات آموزشی جدیدی را اضافه می کند. تمامی این موارد موجب می گردد که سایت ما برای آموزش در سطح بالاتری از واتساپ و تلگرام و اینستاگرام و غیره قرار بگیرد.

 

مدرس دوره های چه کسانی می باشند؟

 

آموزشات  ما توسط اساتید برجسته انجام می شود; از جمله استاد حامد پورعلی که دارای تجربیات زیاد و توانایی بالا در زمینه های هنری است و فن بیان عالی در این زمینه دارد. مهم ترین نکته این است که اساتید ما بهترین روش را برای انتقال مطالب به هنر جویان انتخاب می کنند. اساتید و رزومه اساتید را می توانید در قسمت ی که محصولات تعریف شده اند مشاهده کنید.

 

دلیل قرار گرفتن برخی فایل ها به صورت رایگان سایت چیست؟

فایل های رایگان به دو منظور در سایت قرار می گیرند:

  1.  جهت رفع نیاز مبرم هنرجویان به شناخت مباحث و آشنایی با روش تدریس شده قبل از تهیه پکیج های خودآموز و همچنین در دوره های آنلاین، در هر دو این موارد، تعدادی فایل از هر بخش از تدریس ها و تکنیک ها جهت مشاهده در همان بخش قرار گرفته است. هنرجویان قبل از خرید هر دوره با محتویات آن به صورت تصویری نیز تا حدودی آشنا می شوند. همچنین مطالعه توضیحات هر محصول در هر هنگام که هنرجو اقدام به خرید آن می نماید توسط هنرجو ضروری می باشد. فروش آموزش ها و خدمات با فرض اطلاع کامل هنرجویان و مشتریان صورت می گیرد.
  2. در راستای تمایل مجموعه پرشین آرت پدیا همواره تعدادی آموزش رایگان توسط این مجموعه تولید می شود و در دسترس علاقمندان قرار می گیرد و بسیاری از طرح های تشویقی و جوایز هم برای علاقمندان به آن بخش همواره تعیین گردیده است.

 

ازجه منابعی برای آموزش استفاده می کنید؟؟؟

 

بیشترین منابع ای که به عنوان مرجع به آن توسط مدرس رجوع می گردد منابع معتبر انگلیسی زبان در دانشگاه های مطرح دنیا می باشد و پس از آن منابع معتبر فارسی زبان که در طول سالیان متمادی به عنوان مرجع در دانشگاه ها مورد پذیرش اغلب قریب به اتفاق جامعه هنر قرار دارند.

 

کلاس حضوری بهتر است یا پکیج خودآموز شما و یا کلاس آنلاین؟؟؟؟

 

پاسخ این سوال بستگی به شیوه گیرایی شما از مطالب دارد. ما پیشنهاد می کنیم هر شخصی با توجه به شناختی که از خود دارد و شیوه ی آموزشی که بهتر در آن زمینه پاسخ دریافت می نماید یکی از سه روش ما را انتخاب نماید.

به عنوان مثال برای کسانی که نیازمند مدرس هستند و آرام پیش می روند و امکان دریافت سریع مطالب با یک بار توضیح در کلاس حضوری را ندارند روش “دوره های آنلاین” روش بسیار بسیار مناسبی باشد و با توجه به امکان تکرار مطلب در چند روز تا زمان تحویل تمرینات توسط هنرجو، بارها و بارها امکان مشاهده درس وجود دارد. از طرف دیگر برای کسانی که گیرایی بالایی دارند و تمایلی به دوره های هفتگی ندارند و همه حجم مطلب را یکجا تمایل دارند دریافت نمایند و خود اقدام به فراگیری آموزش ها نمایند پکیج ها خودآموز فوق العاده می باشد. در کل تصمیم گیری با شماست و کمک به آموزش شما وظیفه ی ما…

 

من در کلاس های آنلاین خیلی موسسات شرکت کردم و رضایت مند نبودم، آیا شرکت در کلاس های آنلاین شما می تواند نظر من را تغییر دهد؟؟

 

ما اطلاعی از اغلب کلاس های آنلاین دیگر نداریم و تمرکز ما همواره روی بهترین کیفیت برای آموزش هنرجویان است و شاید با توجه به خلاقیتی که همواره در ارائه مطالب، شیوه های برگزاری و امکانات برگزاری کلاس های آنلاین، تسلط بالای مدرس در بسیاری از مباحث ارائه شده و همچنین تجربیاتی که در این سالها داریم، مقایسه ما با بسیاری از دوستان دیگری که در این مسیر فعال هستند صحیح هم نباشد. به هر حال ما از کیفیت خودمان اطمینان داریم. مهم ترین نکته این است که ما هر دوره را تعریف کرده ایم” فیلم ها، تصاویر و حتی توضیحاتی راجب کل دوره ” که شما با شناخت کامل در دوره های ما شرکت کنید.

 

سوالات متداول -سوالات مرتبط با جزییات دوره ها وپکیج ها

 

تفاوت پکیج های خودآموز و دوره های آنلاین چیست؟؟؟

 

تمامی فایل ها در پکیج های خودآموز قابل دانلود هستند در صورتی که در دوره های آنلاین فقط در سایت پرشین آرت پدیا در دست رس هستند.

ما محدودیت زمانی برای پکیج ها نداریم، در صورتی که فایل های دورههای آنلاینفقط در زمان تعیین شده قابل مشاهده هستند.

 

آیا بررسی کار برای پکیج های خودآموز وجود دارد؟؟

 

بله در پشتیبانب پکیج ها جلساتی را برای رفع اشکال هنر جویان قرار دادیم.

 

کسانی که دوره های آنلاین را شرکت می کنند چگونه می توانند فایل های دوره را پس از پایان ترم نیز برای خود داشته باشند؟؟

در دوره های آنلاین فایل کلاس ها در اختیار هنرجویان قرار نمی گیرد. هنرجو می تواند با تمدید دوره مجددا آنرا تما شا کند. در مواردی ممکن است که توسط خود ما کلاس ها یا دوره ها برای مدتی مازاد بر بازه زمانی تعیین شده برای هنر جویان در دست رس باشد.

 

تفاوت سیاه قلم و طراحی چهره چیست؟

 

ما هر دوره یا پکیج را در قسمت معرفی محصولات به طور کامل معرفی کردیم. سر فصل ها و موارد و تکنیک های آموزشی کاملا مشخص است.

 

ترتیب پیشنهادی شما برای طی دوره ها چیست؟؟

از آنجایی که در تمامی دوره ها، طراحی حرف اول را میزند. شما اگر بتوانید طرح اولیه کار را ماهرانه ترسیم کنید مطمئنا در بقیه موارد هم به بهترین نحو عمل خواهید کرد. پیشنهاد ما برای شروع دوره های طراحی پایه است.

 

آیا امکان طی دوره ای (به عنوان مثال مدادرنگی) از ابتدای کار وجود دارد؟؟

 

ما پیشنهاد می کنیم از دوره های طراحی پایه شروع کنید. اصولی و حرفه ای.

 

ترسیم اولیه ی طرح در آموزش های شما به چه ترتیب انجام می پذیرد؟؟

 

 

 

من می خواهم رنگ و روغن را یاد بگیرم.چه کار باید بکنم؟؟

 

 

 

من میخوام آبرنگ کار کنم چه کار باید بکنم؟

 

 

من در جای دیگر مدت های کلاس حضوری رفته ام و چند کار هم کشیده ام. آیا باز هم من باید دوره طراحی را بگذرانم؟؟؟

 

مهارت و تکنیک های شما باید سنجیده شود.

امکان دارد کارهای من را مشاهده کنید و بگویید در کدام دروه باید شرکت کنم؟؟؟

 

پشتیبانی از پکیج ها به چه معناست و چه مدت از این پشتیبانی می توانیم استفاد کنیم؟؟

پشتیبانب یک ماهه است. زمان و موارد مورد پشتیبانب به طور کامل در معرفی محصولات توضیح داده شده است

چند نفر در یک کلاس آنلاین همزمان حضور داریم؟؟

 

 

نحوه ارسال کارهای ما در کلاس های آنلاین برای بررسی شما در گروه است؟؟ چون ما تازه شروع کرده ایم و خجالت می کشیم در گروه کار خود را بگذاریم. برای ما چه پیشنهادی دارید؟؟

 

مطمئن باشید که حرفه ای ترین افراد هم زمانی مثل شما بودند. چیزی برای خجالت وجود ندارد. اعتماد به نفس داشته باشید و با تمرین بهتر از قبل باشید.

آیا شما کلاس خصوصی آنلاین هم برگزار می کنین؟؟

 

سوالات متداول -سوالات مرتبط با هزینه ها

 

هرینه های این دوره های به چه صورت پرداخت می گردد؟

شما می توانید به صورت مستقیم  از درگاه ها هزینه را را پرداخت کنید و یا با شارژ کیف پول خود از سایت خرید کنید. همینطور شماره حساب ها در سایت وجود دارند تا به صورت غیر انلاین واریز کنید.

آیا به نظر شما هزینه پکیج های خودآموز شما گران نیستند؟؟؟

هر کاری ارزشی دارد. ما تلاشمان را کردیم تا بهترین آموزش را داشته باشیم.

چرا هزینه دوره های آنلاین شما از بسیای افراد دیگر در اینستاگرام و واتساپ و تلگرام و غیره گران تر هستند؟

 

 

هزینه تهیه ابزار برای هر تکنیک چقدر است وهزینه های تهیه لوازم هر دوره نسبت به هم چقدر است؟؟

هزینه ها متفاوت است.

 

من فعلا نمیتوانم خیلی هزینه تهیه لوازم را بدهم. از کدام دوره شروع کنم که کارم را شروع کرده باشم و در ادامه لوازم بیشتری بخرم؟

 

سایر سوالات متداول

آیا سیاه قلم یا کپی کردن ازطرح و کشیدن عکس هنر به حساب می آید؟؟

چطور می توان به گالری های معتبر کشور(به عنوان مثال ده گالری اول کشور) کارهایمان را نشان دهیم و برای فروش آثارمان اقدام کنیم؟؟

فرق هایپررئال و فوتورال  و رئال چیست و شما کدام را به ما درس می دهید؟؟؟

من خیلی عجله دارم و دوست دارم سریع کار را شروع کنم. چه کار باید بکنم؟؟

من چند ساعت در روز باید تمرین کنم و شما چند ساعت تمرین کرده اید تا به این سطح رسیده اید و من باید چند سال تمرین کنم تا مانند شما کار کنم؟؟؟

ما علاقمند هستیم با شما همکاری کنیم. چگونه می توانیم این کار را انجام دهیم.

شیوه انتفال مطلب شما و بیان شما بسیار برای من جذاب است.چگونه می توانم این توانایی را به دست آورم؟؟

آیا برای ورود به دنیای نقاشی مدرن هم باید موارد پایه را یاد بگیرم. من میخواهم آبستره کار کنم پس چرا باید مطالب پایه را یاد بگیرم؟؟

من از تاریخ هنر و مشاهده اثار هنرمندان دهه ها و قرن های پیشین زیاد خوشم نمی آید و دوست دارم از روی عکس طراحی یا نقاشی کنم. آیا من هنرمند نسیتم؟؟پیشنهاد شما چیست؟

 

صفحه سوالات متداول طراحی شده است تا سوالات پرتکرار هنرجویان در این صفحه قرار بگیر. اگر پیشنهاد و یا سوالی دارید در رابطه با این صفحه یا سوالی دارید که فکر می کنید بهتر است در صفحه ی سوالات متداول قرار بگیرد با ما درمیان بگذارید.

با تشکر

# سوالات متداول

 

مقررات کلاس های مجازی برای هنر جویان

قوانین و مقررات

تماس با ما

در واتساپ از ما بپرس