0
0

آموزش کار با وردپرس-راهنمای نویسندگان

لوگوی آکادمی-آموزش کار با وردپرس-لینک دهی در سایت

با سلام و وقت بخیر خدمت شما همکار محترم، جهت آموزش کار با وردپرس برای نویسندگان پرشین آرت پدیا و ایجاد نوشته جدید در سایت این صفحه را به عنوان راهنمای نویسندگان ایجاد شد

نویسندگان مجموعه پرشین آرت پدیا باید مدارک احراز هویت خود را از طریق بخش تیکت های صفحه ی کاربری ارسال کنند.(شامل عکس صفحه اول شناسنامه و کارت ملی و یک شماره تلفن ثابت). ابتدا در این بخش اطلاعات اولیه در زمینه ی نحوه ی نوشتن و تولید مقالات در سایت را بدانند.(به خصوص افرادی که با وردپرس آشنایی ندارند یا کم آشنایی دارند)

در ادامه در چند ویدیو این موارد اولیه برای شما شرح داده می شود. تسلط به این بخش ها برای همکاران ضروری است. همچنین برای اطلاعات بیشتر حتما توصیه می گردد سایر بخش های مرتبط با سربرگ “از کجا شروع کنیم” در صفحه اصلی مشاهده گردد.

همچنین توصیه می گردد در صورتی که دسترسی های لازم برای نویسندگان سایت ما به شما داده شده حتما موارد توضیح داده شده در فیلم های آموزشی در این بخش را، همزمان در بخش مربوط تست کنید و نتایج را ببینید.

راهنمای نویسندگان بخش اول-ایجاد نوشته جدید در سایت

 

نحوه ی ورود به پنل کاربری

برای ورد به پنل  گزینه ورود به حساب کاربری را انتخاب کنید. سپس در صفحه ورود به پنل کاربری با استفاده از نام کاربری ویا شماره موبایل می توانید وارد پنل کاربری خود شوید.

پس از ورد به پنل کاربری (به عنوان ویرایشگر یا نویسنده و یا متخصص سئو متناسب با سطح سمت ). پیشخوان کلی ورد پرس را مشاهده خواهید کرد.

برگه ها درواقع بخش مقالات را مدیریت می کند. تعداد معدودی از افراد می توانند به این بخش دس رسی پیدا کنند.

نوشته ها برای مقالات کاربرد دارند که اکثرا با آن سر و کار دارید. برای نوشتن نوشته جدید گزینه افزودن نوشته جدید را انتخاب کنید. که نحوه ی ایجاد آن در فیلم آموزشی به طور کامل توضیح داده شد.

راهنمای نویسندگان بخش دوم-ایجاد نوشته جدید در سایت

 

 

در فایل آموزشی قبلی، نحوهی ایجاد نوشته آموزش داده شد و نوشته ی ایجاد شده در سایت قرار گرفته بر حسب فرمت انتخاب شده.

ادامه آموزشات مرتبط با نحوه ویرایش نوشته و بارگذاری عکس ها و ویدیو ها در فایل آموزشی دوم به طور کامل توضیح داده شده است.

راهنمای نویسندگان بخش سوم-ایجاد نوشته جدید در سایت

 

 

ادامه آموزشات مربوط به ویرایش متن، تصویر، ویدیو و سایر موارد.گذاشتن لینک ها و آدرس ها.

سایر آموزشات برای همکاران

راهنمای کار با وردپرس

سئو و عبارت کلیدی اصلی

راهنمای همکاران دوره های آنلاین و پکیج ها

 سایت اصلی آموزشات وردپرس جهت خرید و دانلود موارد آموزشی

تماس با ما

در واتساپ از ما بپرس