0
0

نحوه ورود به پنل کاربری سایت برای هنرجویان دوره های آنلاین

لوگوی آکادمی-نحوه ورود به پنل کاربری سایت

در این صفحه نحوه ورود به پنل کاربری سایت با مشخصات کاربر و همچنین نحوه ی ورود به کلاس های آنلاین ، کیف پول و روش استفاده آنها توضیح داده شده است:

 

نحوه ورود به پنل کاربری شخصی در سایت

نحوه ورود با موبایل:

 

 

 

 

پس از وارد کردن مشخصات کاربری و رمز عبور(بدون صف); یک کد چهار رقمی برای شما ارسال می شود. پس از دریافت کد تایید آنرا در قسمت مربوط وارد کنید تا وارد پنل کاربری خود شوید.

 

نحوه ورود به کلاس های آنلاین(صحبت آنلاین و تمرینات ارسالی با مدرس)

 

 

 

 

وارد پیشخوان کاربری خود شوید و گزینه ی ورود به کلاس رفع اشکال آنلاین را انتخاب کنید. در ساعت اعلام شده به این قسمت مراجعه کنید تا به مشکل بر نخورید و کلاس خود را بگذرانید. در صورت نداشتن نام کاربری گزینه مهمان را انتخاب کنید و وارد کلاس آنلاین شوید. در صورت عدم حضور مدرس شما وارد کلاس نخواهید شد و تا زمان ورود مدرس صفحه کلاس لود نخواهد شد.

 

نحوه استفاده از دوره های خریداری شده از سایت

 

 

 

 

پس از ثبت نام در سایت و خرید دوره مورد نظر، جهت مشاهده مجدد دوره در طول ماه باید مجددا وارد حساب کاربری خود شوید.(مطابق روش توضیح داده شده در توضیحات قبل مشخصات کاربر ی را وارد می کنید). سپس برای استفاده از دوره در پنل کاربری روی گزینه دوره های آموزشی کلیک کنید. دوره های خریداری شده در این صفحه قرار دارند. وشما هنر جویان عزیز می توانید ازآنها استفاده کنید.

هر بار برای اینکه بتوانید از جلسات دروه استفاده کنید، گزینه شروع یاد گیری را انتخاب کنید. و سپس می توانید درس های مختلف مربوط به دوره مربوط را مشاهده کنید. برای ارسال تمرینات از بخش تیکت ها استفاده کنید.

 

نحوه خرید از اعتبار کیف پول در پنل کاربری

 

 

 

 

 

جهت استفاده از اعتبار خود، کافی است در پنل کاربری خود دوره مورد نظر را انتخاب کنید. در صفحه جدید باز شده روی هزینه مشخص با رنگ سبز کلیک کنید تا به سبد خرید شما اضافه شود. در صورت داشتن کد تخفیف آنرا در محل مشخص شده تایپ کنید. اگر قصد دارید هزینه دوره را از کیف پولتان پرداخت کنید; گزینه اقدام به پرداخت را انتخاب کرده و سپس بجای پرداخت با درگاه، پرداخت با کیف پول را انتخاب کنید. پس از ثبت سفارش اگر اعتبار کافی داشته باشید هزینه دوره از اعتبار شما کم خواهد شد و شما  می توانید از طریق پنل کاربری خود به دوره ی مورد نظر دسترسی داشته باشید.

 

قوانین و مقررات

مقررات کلاس های مجازی برای هنرجویان

تماس با ما

در واتساپ از ما بپرس