0
0

تنظیمات سایت-راهنمای همکاران دوره های آنلاین و پکیج ها

لوگوی آکادمی-تنظیمات سایت-آموزش ویرایش وب سایت

آموزش ویرایش وب سایت مرتبط با تدوین دوره آنلاین و  جلسه آنلاین خدمت شما ارائه شده است. از آنجا که شما از جمله افرادی هستید که در این بخش از سایت فعالیت دارید باید به موارد ارائه شده در این بخش مسلط باشید. لذا موارد زیر را با جدیت دنبال کنید.

با تشکر

 

تنظیمات سایت-آموزش دوره ها- ایجاد جلسه آنلاین جدید

 

دوره های آنلاین، دوره هایی هستند که در سایت پخش می شوند. کاربر می تواند این آموزشات را ببیند و از پکیج های دانلودی متفاوت است.محدوه زمانی در نظر گرفته شده برای دوره های آنلاین 30 روز(یک ماه) است. در طول این دوره هنرآموزان می توانند آموزشات را ببینند و همچنین تمرینات خود را در پنل کار بری قسمت دانلود ها داشته باشند.

برای در دست رس قرار گرفتن این دوره ها ما باید یکسری از تنظیمات را داخل سایت درست انجام بدهیم. برای این کار یک ویرایشگر باید در پیشخوان دوره های آموزشی، گزینه همه جلسات دوره های آموزشی را انتخاب کند. جلسات مختلفی از دوره ها در این صفحه قابل مشاهده خواهد بود. برای هر ترم جلسات تعریف شده اند و یا باید تعریف شوند. نکات مربوط به ایجاد جلسات  در ادامه فیلم به طور کامل تری توضیح داده شده است. همکار محترم، خواهشمندیم حهت جلو گیری  از بروز اشتباهات پیش بینی شده، این فیلم آموزشی را به طور کامل مشاهده کنید.

 

تنظیمات سایت-آموزش دوره ها-ویرایش جلسه آنلاین

 

 

 

یک جلسه را از جلسات تعریف شده قبلی انتخاب کنید. گزینه ویراش را انتخاب کنید. فیلم ها و تصاویر همه از طریق لینک در صفحه باز شده گذاشته شدند. در ارتباط با هر فیلم یک توضیح بنویسید(طبق روش توضیح داده شده در فیلم). سعی کنید از مطالب آموزشی فیلم متن بنویسید تا هنرجویان بتوانند بهترین استفاده را از جلسات تعریف شده داشته باشند.  آیدی و شناسه جلسات را چک کنید. مطمئن شود که گزینه دانلو برای جلسات آنلاین غیر فعال باشد. همینطور به خاطر جلوگیری از بروز مشکلات احتمالی، بروزرسانی را در بازه های مختلف انجام دهید.

 

تنظیمات سایت-آموزش دوره ها- نحوه ی تعریف پکیج ها

 

 

 

در پنل مدیریت سایت، بخش محصولات، همه محصولات دو نوع محصول وجود داد. محصولات آنلاین که در ویدیو های قبل توضیح داده شد و محصول دیگر، پکیج است. حالتی که که قابل مشاهده در سایت با محوریت دانلود هستند در دسته پکج ها هستند. می توانید تفاوت فاحش  بین دوره های آنلاین و پکیج ها را در  سایت به عنوان یک کاربر عادی مشاهده کنید.

در بخش محصولات ما محصول جدید را ایجاد و یا ویرایش می کنیم. که تنظیمات مربوط به دوره های آنلاین و پکیج ها را از این قسمت کنترل می کنیم. در پکیج ها گزینه دانلود باید فعال باشد. مواردی هست که بین دوره های آنلاین و پکیج ها یکسان است اما تنظیماتی هستند که با انجام آنها، دوره های آنلاین از پکیج ها متمایز خواهند شد. این تنظیمات در ویدیو های آموزش ویرایش وب سایت بعدی آموزش داده خواهد شد.

تنظیمات سایت-آموزش دوره ها-تنظیمات دوره های آنلاین

 

 

پس از انتخاب عنوان دوره، انتشار و ساخت پیوند یکتا،بخش مدرس و همچنین بار گذاری مطالب آموزشی، مهم ترین بخش تنظیم محصول به عنوان دوره آنلاین و یا پکیج است. لازم است برای معرفی محصول اطلاعات کافی از دوره ها در قسمت مربوط نوشته شود. می توان از فیلم و عکس نیز برای آگاه سازی هنرجو از مطالب دوره استفاده کرد.

برای نتظیم دوره ها قسمت های مختلفی وجود دارد.

نگاره محصول(تصویری که محصول با آن در سایت به نمایش می آید).

افزودن گالری تصاویر

توضیحات بیشتر

تصویر بک گراند

و سایر قسمت ها به طور کامل در ویدیو توضیح داده شده است. از همکاران خواهشمندیم با دقت کامل ویدئو آموزشی را مشاهده کنند.

تنظیمات سایت-آموزش دوره ها-تنظیمات دوره های آنلاین و پکیج ها

 

 

از قبل جلساتی در دوره های آموزشی ایجاد شد. این جلسات داخل دوره هادر قسمت جلسات گذاشته می شوند. قسمت بار گذاری جلسات در پکیج ها و دوره های آنلاین متفاوت است. در دوره های آنلاین جلسه آنلاین با استفاده از پیوند یکتا در دوره ها و یا پکیج ها قرار می گیرند. در پکیج ها از لینک پیوند یکتا استفاده نمی شود. برای گذاشتن جلسات در پکیج ها لینک ویدیو های آموزشی را  قرار می دهیم. با انجام موارد ذکر شده در ویدئو شما یک دوره آنلاین ایجاد کرده اید.

تنظیمات سایت-آموزش دوره ها- تعریف پکیج خودآموز

 

 

گفته شد که در بخش محصولات هردو محصول آنلاین و پکیج وجود دارد شما می توانید پکیج را ایجاد یا ویرایش کنید. قسمت های گفته شده در قسمت های دوره های آنلاین، در مواردی با پکیج ها یکسان هستند. برای ایجاد تمایز بین دوره ها و پکیج ها تنظیماتی وجود دارد که به طور کامل داخل ویدیو بیان شداست.

در معرفی محصولات شما می توانید ویرایش فیلم ویرایش متن و ویرایش عکس انجام دهید. البته با هماهنگی.

 

 آموزش ویرایش وب سایت برای همکاران

راهنمای طراحی برگه های اصلی

سئو و بهینه سازی وب سایت- صفحه آموزشی برای همکاران

آموزش کار با وردپرس- راهنمای نویسندگان

 سایت اصلی آموزشات وردپرس جهت خرید و دانلود موارد آموزشی

تماس با ما

در واتساپ از ما بپرس