0
0

راهنمای تنظیمات صفحه اول سایت-طراحی برگه های اصلی

راهنمایی تنظیمات صفحه اول سایت-طراحی برگه های اصلی

لوگوی آکادمی-راهنمایی تنظیمات صفحه اول سایت

در این بخش آموزشاتی در ارتباط با راهنمای تنظیمات صفحه اول سایت-طراحی برگه های صفحه اصلی سایت برای  همکاران ارائه می گردد.در راهنمای تنظیمات سایت آموزش داده شده است، چگونه در صفحه اصلی سایت تغییرات اصلی جدا از قالب سایت مثل قرار دادن تصویر انجام شود.

 

طراحی صفحه اصلی سایت و یا صفحه اول سایت از مهم ترین بخش ها است. که باید به طور حرفه ای روی آن کار شود. چرا که تمامی محصولات پرشین آرت پدیا در این صفحه به هنرجویان معرفی می شود. همانطور که محصولات ما کیفیت عالی دارند، معرفی آنها به هنر جویان نیز باید باید با کیفیت بالا و بدون نقص باشد.

برای تغییر عکس های صفحه اصلی سایت، از صفحه پیشخوان گزینه نمایش را انتخاب کرده، سپس در ابزارک ها قسمت های مختلف صفحه اصلی را مشاهده خواهید کرد. قسمت های تنظیم شده با قالب سایت را تغییر ندهید. تصاویر مربوط به قسمت تصویر سایت بار را می توان با لینک قرار داد. در گذاشتن تصاویر در صفحه اصلی سایت به اندازه آنها دقت فرمایید.

در همین قسمت ابزارک می توانید مطالب قرار گرفته شده در صفحه اصلی را مدیریت کنید. تصاویر معرف، مربوط به محصولات آنلاین و پکیج ها نیز از این قسمت قابل ویرایش و تغییر هستند.

راهنمای تنظیمات صفحه اول سایت (فقط و فقط ویژه ی همکارانی که هماهنگی های این بخش با آنها انجام شده)

سایر آموزشات برای همکاران

راهنمای همکاران دوره های آنلاین و پکیج ها

آموزش کار با وردپرس- راهنمای نویسندگان

 سایت اصلی آموزشات وردپرس جهت خرید و دانلود موارد آموزشی

تماس با ما

در واتساپ از ما بپرس