0
0

درباره ما

لوگوی آکادمی-درباره ما-رسانه های دیجیتال

 

مجموعه پرشین آرت پدیا یکی از رسانه های دیجیتال مجازی در بستر اینترنت است. اولین بار فعالیت خود را به صورت پکیج های ویدیویی پستی خودآموز از اواخر سال 95 شمسی توسط حامد پورعلی در طراحی آغاز نمود. در این سالها به لطف خداوند در ارتباط با مخاطبین خود و بازخوردهای دریافتی از آنها نتایج درخشانی را کسب نموده است.

ایده اصلی اجرای یک سیستم آموزشی مجازی(در قالب سایت) از آنجا آغاز گردید که در سال ابتدایی تعداد محدودی از هنرمندان در بستر اینترنت برای فارسی زبان ها در بخش آموزش فعال بودن; به خصوص در شهرستان ها ایران این موضوع بسیار واضح و مشهود بود که مخاطب علاقمند به پیشرفت های روز افزون هنر در تهران مشتاق بودند.

با توسعه ی دوره های آموزشی این مجموعه در این سالها نیازمبرم طراحی و بهره گیری از یک سایت آموزشی منحصر به فرد بیش از پیش احساس شد. مضاف بر اینکه با گستردگی آموزش های ما، ما از همان ابتدا برای آموزش از پیام رسان ها و شبکه های اجتماعی به صورت محدودی استفاده می کردیم. سعی گردید تا بهترین امکانات ممکن در حد توان مجموعه، همواره از سایر روش ها برای مخاطب فراهم گردد. نتیجه ی آن رضایت باور نکردینی بالای نود و هفت درصدی مخاطبان در نظر سنجی ها ما بوده است.

 

انواع خدمات ما چیست؟

خدمات ما در حال حاضر به سه دسته کلی تقسیم می گردد. این سه دسته عبارتند از:

  1. پکیج های خودآموز آموزشی
  2. دوره های آموزشی آنلاین در حوزه هنر تجسی
  3. کلاس های حضوری(که مجزا از دو بخش اول می باشد)

پکیج های ویدیویی خودآموز: آموزشی کاملا بر مبنای تالیفات مدرس مجموعه بوده است. کاملا منحصر به فرد ارائه می گردد. مجموعه پرشین ارت پدیا در حال حاضر تنها مجموعه ارائه دهنده ی انحصاری این تالیفات می باشد. عناوین این پکیج های خودآموز در حال حاضر در حوزه‌های طراحی و رنگ در بخش “پکیج های خودآموز” قابل مشاهده می باشد. اینها به صورت دانلود و پستی در دسترس علاقمندان قرار می گیرد.

دوره های آنلاین ما با توجه به رویکرد خلاقانه ما و تجهیز مستمر دوره های ما، به جرات یکی از با کیفیت ترین دوره های آموزشی آنلاین می باشد.  از جمله قابلیت های آن می توان به تفکیک جلسه به جلسه ی دروس یا معیارهای آموزشی روز دنیا، امکان ارسال کار توسط هنرجو برای مدرس و تایید و بررسی، بحث و تبادل نظر بین هنرجویان در گروه های آموزشی و انجمن های مربوط در سایت، دوره های آنلاین و ویدیو کنفرانس های هفتگی و بسیاری خدمات دیگر اشاره نمود.

 

مخاطبین ما چه کسانی هستند؟

تجربه نشان داده که مخاطبین ما در این چندین سال شامل رده های سنی نوجوانان تا افراد مسن گردیده اند. رویکرد کاربردی ما در تدریس و سعی در روان بودن بیان مطالب پیچیده به صورت آسان و قابل فهم است. بازخورد این رویکرد افزایش مخابین ما در گروه های سنی مختلف و فارغ از جنسیت هنرجویان بود.

مخاطب دانشگاهی حتی تا مقاطع فوق لیسانس هنر و تصویر سازی بیشتر به محصولات آموزشی پایه ای ما تمایل بیشتری نشان داده اند; از جمله در ز طراحی پایه و طراحی تخصصی چهره. مخاطب های غیردانشگاهی بیشتر به دوره های تکنیکی تمایل بیشتری نشان داده اند; از جمله تکنیک هایی چون کار با پودر ذغال و قلمو(سیاه قلم) و مدادرنگی و رنگ و روغن . لازم به ذکر است که مخاطب دسته دوم نیز پس از انجام دوره های یاد شده مجددا به طی دوره های دروس پایه ما اغلب مبادرت می ورزند.  این موجب دلگرمی ماست و حسن اعتماد ایشان را به ما به دنبال داشته است.

 

نوع نگرش و گرایش فکری ما چگونه هست؟

هنر جهانیست نامحدود. رویکرد مجموعه از ابتدا بر این بوده که علاوه بر گرایش آکادمیک و دروس دانشگاهی، نامحدود بودن هنر و ایده ها و بیان های جدید را در نظر بگیرد. هدف این است که هنرجویان خود را تعلیم دهند و هدایت کنند; به طوری که بتوانند آثار خود را به مرور در بهترین گالری های ایران و جهان ارائه دهند. همچنین در جامعه هنری با اعتماد به نفس کامل و با تکیه بر دانش فنی لازم حرکت کنند. این مهم جز با حرکت مستمر و پیشبرد آموزش های بنیادین در طراحی و نقاشی ممکن نمی باشد.  همچنین ادامه رویکرد به سمت هنر مدرن و معاصر و آنجه که دغدغه هنر روز جهان است ممکن نمی باشد. خوشبحتانه مجموعه ی”پرشین آرت پدیا” بدون هیج عجله و با نهایت اطمینان به سمت این هدف در حال حرکت می باشد.

منحصر به فرد در ارتباط با مخاطب; دریافت بازخورد های لازم از ایشان; برای کیفیت روز افزون مجموعه.

 

تماس باما

 

در واتساپ از ما بپرس